Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W lipcu kupilem śpiwór, do dziś po zwrocie owego nie dostalem pieniędzy spowrotem! Frajer po drugiej stronie ciągle coś kłamie że jego nie ma, to nie on się zajmuje księgowością itd... Gdy by nie to że mam 600km do Lublina, już dawno ten śmieć leżał by w szpitalu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś zgłaszał oszustwo na POLICJI??!!  Proszę o informacje , co udało się osiągnàć, sklep nadal naciąga ludzi na atrakcyjne ceny i po wpłaceniu piniędzy temat się urywa.  Czy Dziennik Wschodni podejmował ponownie temat tego oszusta??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszaliśmy sprawę na policji w kwietniu tego roku. Jesteśmy z Krakowa. Zakupy na Sportkatalog zrobiliśmy w sierpniu 2018 roku. Policjant powiedział odrazu że to będzie masowy pozew. Ludzie się zgłaszają ale pewnie nie wszyscy (a szkoda). Jak do tej pory brak informacji ze strony policji co dalej. Na pewno to potrwa - ale mamy czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie dziś dostaliśmy maila od  sportkatalog@wp.eu: Dzień dobry,
Mamy niejasności co do realizacji wysylki do Pana. Chcielibyśmy zapytać czy wysyłka do Pana dotarła ? Pozdrawiam Sklep sportowy
Nagłe zapewne bezinteresowne zainteresowanie po roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ze Slaska. Zglaszalem oszustwo na policji i prokuraturze. Prokuratura odmowila wszczecia sledztwa. W przyszlym tygodiu melduje sie znowu na policji. Zalozylem na FB profil uwaga oszust. Zapraszam, bedzie wygodniej wymienic sie informacjami. Czy ktos dysponuje namiarami na policjanta, ktory prowadzi te sprawe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja przed chwilą od nich zamówiłam :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...